Відгуки про компанію BARBARA
- Наталія Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Надія Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуэмо, приходьте ще
- Коментар продавця
- Андрій Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо! Приходьте ще!
- Коментар продавця
- Тетяна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юрий Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тамара К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо, приходьте ще!
- Коментар продавця
- Людмила Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Мягко кажучі шокована від вигляду маски яка заявлена як виробник Італія
Зовнішній вигляд упаковки це жах , коли відкриваешь банку не було запаковано як повинно пломбою або хоча плівкою ,банка неповна начебто нею користувалися.ще було обмотано скотчем . Жаль що сюди не можно додати фото- Коментар продавця
На цих масках не буває пломби!!! Скочтем обмотою щоб не відкривалась банка! І треба ьуло надати фото! А ви взвгвлі бвчили як саме повинна виглядяти ця маска?
- Коментар продавця
у ціїї маски не буває пломби!
- Коментар продавця
- Оксана М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую, приходьте ще!
- Коментар продавця
- Юлія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Людмила Є.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо, приходьте ще!
- Коментар продавця
